Üleskutse ÜHISELE PALVELE nõiduse vastu!

Liidia Hõbesalu pöördumine:

Pöördun kristlaste poole ja palun ühineda paljude teiste kristlaste ja koguduste palvetega meie maa pärast, nii sellel nädalal, kui ka kolmel järgmisel. Miks nii? Sest järgmised kolm nädalat on strateegilised.

Kas teadsite, et nõidus on üks olulisemaid põhjusi, mis rüvetab maad? Kas teadsite, et ühel hetkel see ülekohtu all ägav maa oksendab välja kogu saasta, mis sinna on kogunenud?

Kahjuks meie valitsus, nagu ka Euroopa juhid on teinud lepingu pimedusega. Nad saastavad ka Eestit. Seetõttu on Eesti ohus. Euroopa aga keeb ja podiseb nagu pott tulel. Jumal liigub, riigid ja rahvad liiguvad vabaduse poole.

Milline näeb välja see, kui maa sülitab välja saasta? See on alati toimunud kas sõdade, looduõnnetuste või muude katastroofide näol.

Karistus on alati puhastanud maad.

Eestit on siiani kuidagi imeliselt hoitud, kuid nüüd? Kas Eestit ähvardab sõjaoht? Oo ja kuidas veel!

Meie tähelepanu on äratanud Eesti Nõidade Liidu strateegilised Eestimaa “kaitsmise” heaks korraldatavad konverentsid järgmise kolme nädala jooksul Tartus, Pärnus ja Tallinnas. Rohkem infot konverentside kohta leiad siit https://www.xn--eestinidadeliit-xsb.ee/noidade-konverentsid-ajakava-2/ – 3.02 Tallinnas, 17.02 Tartus, 22.02 Pärnus.
Nagu eelpool öeldud, nõidus rüvetab maad ja see tahab oma kurjuse mõõtu täita.

Meie kogudusena oleme kutsutud takistama kurjuse tööd. Need ei ole süütud asjad. Nõiad ja nende isand kurat on paanikas, sest nad on kaotamas kontrolli selle maa üle (nad tunnevad, et elava Jumala kogudus on palvetamas ja paastumas).
Selgeltnägijad ja maagid tulevad kokku selleks, et oma rituaalidega kindlustada omale hingerahu. Mida nad aga ei saa, sest saatan ei saa välja ajada saatanat, ehk siis nende sõnul halba energiat. Igasugune esoteerika, New Age meditatsioonid, jooga ja muud kenastikõlavad tegevused on otse põrgust.

Kas me saame Eestis ära hoida kõige hullemat? Võibolla jah, võibolla ei. Sest see maa väärib igati karistust!

Kuid niikaua, kui meie kristlased, siin maa peal oleme, peaksime olema kuradile igati takistuseks ja hädaks, sest meile on antud üks nimi, mis on üle kõikide teiste nimede ja see on Jeesus Kristus!

Me saame ühel meelel palvetada ja Jeesuse võimsal nimel tühistada need kurjuse altarid, mis on avanud portaalid nii sõjale, homoseksuaalsusele, ülekohtule ning igasugustele ühiskonna väärarengutele.

Katame siis maa palvete ja Jumala ülistusega ja ärme laseme kuradil toimetada.

Ehk Jumal halastab meie peale! Usume endiselt, et Eestist lendab kivi Koljatile vastu pead ja lööb ta maha!

Riina Aasa selgitab:

Nõidus me maal avab sügavuse kaevuluuke rüvedusele, mis omakorda automaatselt tõmbabki ligi karistust kas sõja vm häda näol. Seda näitas mulle kunagi ammu Jeesus unes.

Kõigepealt avab nõidus sügavuse kaevud, sealt kutsutakse maa peale hordid, kes hakkavad usurahvast uinutama ja muud rahvast eksitama ja rüvetama, ja selle peale hakkab lääne suunas liikuma karistus ehk islam jm hoobid.

Maa on isetasakaalustuv ja vaimsed seadused on algusest peale paigas. Et sõda ära hoida, tuleb nõiduse portaalid sulgeda, altarid hävitada, rahvas meeleparandusele tuua, mis on lihtne kui nõidus kukub. Kui maa puhastatud, peatub sõja lähenemine ise, sest pole magnetit, mis karistussalklasi kohale tõmbaks.

________

Jumal on kutsunud meid üles 1 Timoteose 2:1-2 palvetama ESITI kõigi oma juhtide eest.

2 Ajaraamatu 7:14 paneb Jumal vastutuse oma rahva peale. Ta ütleb, et meist sõltub meie maa ja rahva olukord ja tulevik: Kui “Minu rahvas, kes kannab Minu nime alandab end, palvetab, otsib, ihaldab ja nõuab Minu palet oma vajadusest ning pöördub oma kurjadelt teedelt, siis Ma kuulen taevast ning andestan nende patu ja teen terveks nende maa.”

Kui me läheme siiralt Jumala ette ja palume, et Ta eelkõige ilmutab meile meie oma patu ning koguduse patu ja me parandame meelt, siis saame minna edasi ning parandada meelt oma maa ja rahva eest ning paluda, et nõidade, selgeltnägijate ja satanistide rüvedad teod saaksid pühitud me maalt.