Pühapäevakool lastele

Hetkel jälgi pühapäevakooli siit

https://www.facebook.com/lastekool 

Tunnustav. Lõbus. Hariv. Arendav. Iga lapse jaoks on aega.

Jeesus ütles: “Laske lapsed olla ja ärge keelake neid minu juurde tulemast, sest selliste päralt on taevariik!” (Matteuse evangeelium 19:14)

Suvel on laagrid ja võimalusel muid matku ja väljasõite. 

Pühapäevakoolis tutvustame lastele ristiusu põhitõdesid ja kristlikke väärtusi tehes seda läbi piiblilugude jutustamise, multifilmide ja videoklippide tegemise, laulude, mängude ja meisterdamise. Me soovime, et lapsed võiksid teada kirikupühade tähendust ja et nad teaksid, et Jumal armastab kõiki sellistena nagu nad on. Iga laps on hindamatu ja väärt, et temas leitaks palju head ja et teda ei kritiseeritaks.

Läbi piiblilugude õpetame lastele hoolivust, julgust, andeks palumist ja andeks andmist, et laste südames võiks olla rõõm ja rahu selles rahutus maailmas.

Aeg-ajalt esineme kirikus pühapäevakoolis selgeks õpitud lauludega  – see on hea võimalus arendada lapses musikaalsust ja esinemisjulgust.

Jumala üks ilusamaid meistriteoseid on loodus. Selle tundmaõppimiseks käime üheskoos väiksematel matkadel.

 Lapsevanema kuulumine kogudusse ei ole nõutud. Tundi võivad tulla ka need lapsed, kes satuvad Rapla kanti harva.

Pühapäevakooli lastetöö juht on Kaie Kensap, kel on noorsootöö alane kõrgharidus, läbitud leerikool Raplas ja piiblikool Põltsamaal. 

Pühapäevakool on tasuta ning liituda võib igal ajal. Lisainfo lastetoo@eelkrapla.ee või koguduse kantseleist. Olete väga oodatud!

Lisalugemist: pühapäevakooli tegemised.